نسخه چاپی نسخه چاپی

معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن اعلام کرد:

کاندیداهای تایید صلاحیت شده انتخابات میان‌ دوره‌ای مجلس در تنکابن ، رامسر و عباس آباد


از بین ۱۲ فرد ثبت‌نام کننده هفت نفر تایید صلاحیت شدند که اسامی آنها آقایان: علی‌آهنگرثانی، ابوالفضل رمضانی، سید عباس موسوی تطفی، جمشید حجتی‌نیا، غلامرضا مشایخی و شمس‌اله‌شریعت نژاد است.

تنکا نیوز:  سید ابراهیم هاشمی معاون استاندار و  فرماندار ویژه تنکابن در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در شهرستان تنکابن بیان داشت: در راستای تاکید مقام معظم رهبری و تحقق حماسه سیاسی با استقرار ۸۵۰ صندوق اخذ رأی در بیش از ۲۸۰ شعبه، شمارش معکوس برگزاری انتخابات پرشور و حضور حماسی مردم سه شهرستان تنکابن، رامسر و عباس‌آباد برای انتخاب نماینده مجلس شورای اسلامی به‌صورت میاندوره‌ای همزمان با انتخاب ریاست جمهوری و نمایندگان شورای اسلامی شهری و روستایی آغاز شد.

این مسئول تصریح کرد: با توجه به ابطال انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال گذشته که به علت تخلف خود کاندیداها صورت پذیرفت، غربی‌ترین شهرستان‌های مازندران (تنکابن، رامسر و عباس آباد) مجبورند نماینده خود در مجلس شورای اسلامی را به‌صورت میاندوره‌ای و همزمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهری و روستایی انتخاب کنند.

وی افزود: از بین ۱۲ فرد ثبت‌نام کننده هفت نفر تایید صلاحیت شدند که اسامی آنها آقایان: علی‌آهنگرثانی، ابوالفضل رمضانی، سید عباس موسوی تطفی، جمشید حجتی‌نیا، غلامرضا مشایخی و شمس‌اله‌شریعت نژاد است.

هاشمی در ادامه اظهار داشت: شهرستان تنکابن در مجموع ۲۸۰ صندوق اخذ رای دارد که در حوزه شهری تنکابن ۳۹ صندوق و حوزه روستایی در بخش مرکزی ۷۲ صندوق، در نشتارود هفت صندوق شهری و در بخش نشتاء (حوزه روستایی) ۴۲ صندوق، در شهر خرم‌آباد ۱۱ صندوق و بخش خرم‌آباد (حوزه‌ روستایی) ۱۰۵ صندوق مستقر می‌‌شوند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن در ادامه گفت: در شهرستان رامسر نیز در کل ۱۰۷ صندوق شامل ۴۸ صندوق در شهر رامسر و ۵۹ صندوق در تنها بخش این شهرستان اقدام به اخذ آرای مردم خواهند کرد.

هاشمی افزود: در شهرستان تازه تأسیس عباس‌آباد نیز ۷۲ صندوق مستقر می‌شود که در حوزه شهری عباس‌آباد ۱۲ صندوق و بخش مرکزی (حوزه روستایی) ۲۵ صندوق، در سلمانشهر ۱۳ صندوق شهری، ۱۱ صندوق در حوزه روستایی، در بخش جدید کلار نیز ۶ صندوق در شهر کلار‌آباد و پنج صندوق نیز در حوزه روستایی به فعالیت خواهند پرداخت.

به گزارش تنکا نیوز بنقل از فارس؛ فرماندار ویژه تنکابن با اشاره به اینکه در کل افراد ثبت‌نامی‌ شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی ۱۵۵ نفر شرکت کردند که هفت نفر از آن‌ها در ابتدای امر انصراف خود را از حضور در انتخابات اعلام داشتند و باقی آنها که رقمی معادل ۱۴۸ نفر است همگی تأیید صلاحیت شدند، گفت: در شهر تنکابن ۶۴ کاندیدا، در خرم‌آباد ۳۰ کاندیدا، در نشتارود ۲۶ و نیز شهر شیرود ۲۸ کاندیدا برای کسب کرسی نمایندگی شورای شهری به رقابت خواهند پرداخت.

هاشمی در ادامه اظهار داشت: در کل بیش از یک‌هزار نفر در حوزه روستایی شهرستان تنکابن در بخش‌های مرکزی، خرم‌آباد و نشتاء احراز صلاحیت شدند که برای کسب جایگاه نمایندگی مردم در پارلمان‌های محلی در روستاهای این شهرستان حضور می‌یابند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن در پایان گفت: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و حضور پرشور و حماسی مردمی اندیشیده شده و آموزش نیروهای اجرایی آن نیز آغاز شده است.

وی در پایان گفت: مخابرات سه شهرستان نیز آمادگی لازم برای برگزاری رایانه‌ای انتخابات را دارند.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

۲ نظر برای “کاندیداهای تایید صلاحیت شده انتخابات میان‌ دوره‌ای مجلس در تنکابن ، رامسر و عباس آباد” نوشته شده است.

 • شهرام عبدالهی در ۱۲:۳۳ , ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  رای ما فقط غلامرضا مشایخی

 • عباس کشاورز در ۱۲:۳۶ , ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  رای ما خرم آبادی
  فقط غلامرضا مشایخی
  چهره ی مردمی توانمند لایق ودلسوز مردم 

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۶ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب