نسخه چاپی نسخه چاپی

کاندیداهای مجلس، در فکر نوشتن استعفاء نامه


تنکا نیوز: پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور به نقل از ستاد انتخابات و در اولین اطلاعیه اش نوشت: “به آگاهی هم میهنان عزیز می رساند انتخابات اولین میاندوره ای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه برای انتخاب ۴ نماینده همزمان با انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در روز جمعه بیست وچهارم خرداد ماه سال یکهزارو سیصدو نود و دو (۲۴/۳/۱۳۹۲) برگزار می گردد.”

خالی از لطف نبود که مجددا یادآوری کنیم؛  از آنجایی که اسم سه شهرستان تنکابن – رامسر و عباس آباد در لیست چهار تایی حوزه های انتخابی قرار دارد، اشخاصی که قصد ثبت نام در کاندیداتوری مجلس را دارند می بایست حداقل شش ماه قبل از ثبت نام استعفاء خود را از سمت های دولتی ارائه دهند و این خود یکی از راههای شناسایی نامزدهای جدید است.!

نامزدهایی که تا دیروز دوران تصدی گری خود را در نهادهای دولتی می گذراندند و حتی راضی به بلند شدن از پشت میز خود نبوده اند، حالا می خواهند که محق حقوق مردمی باشند که بارها چوب این رقابت ها و شخصی گری های عقاید را خورده اند. البته بیان این نکته خارج از لطف نیست که خوب و بد همه جا پیدا می شود، حتی وجود ابن ملجم هایی که بُخل به مالک در چشماهاش دیده می شود، دور از انتظار نیست.

آیا باز پیدا می شود فردی که رجایی وار لباس تزویر رو از خودش به دور کند و با کوس حق طلبی، عین دو سال و نه ماه تکیه بر صندلی سبز، به ندای این سه شهرستان گوش بسپارد؟

ندایی که خیلی وقت است چشم یاری به دستان دو قوه ی مجریه و مقننه دارد. انتظار و خواسته ای که سالیان سال است در حال بررسی ایست. درخواست استقلال و استانی شدن که خیلی پیشتر از صورت مسئله ی گلستان و تفکیک خراسان، ارائه گردیده بود.

 

 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: م . افشار

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۶ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب