نسخه چاپی نسخه چاپی

کفش های خاکی فرماندار


       هفته دولت، به تعبیری هفته ارائه رزومه و بیلان سالیانه ادارات و نهادهای دولتی ایست. پروسه ای هفت روزه برای به ثمر رساندن پروژه ها و طرح های در دست احداث. هفته ای که تمام مسئولین سعی در به نمایش گذاشتن اقدامات عمومی خود می کنند.

به طبع، در گرامیداشت این هفته، بخش کثیری از نهادهای دولتی شهرستان تنکابن سعی در بهره برداری از پروژه های تحت اقدام خود دارند. اداراتی همچون؛ شهرداری، اداره راه و شهرسازی، اداره برق و اداره آبفا شهرستان برای متمایز نشان دادن خدمات خود به افتتاح و رونمایی از طرح های عمرانی دست زده اند.

بدیهی است معاونت استانداری و فرماندار ویژه تنکابن، به عنوان نقطه راس و واحد متولی گری امور، نقش مستقیمی در طرح ریزی، رایزنی، احداث و افتتاح پروژه های شهری و روستایی دارد.

البته دور از انتظار نیست که عموم ادارات برای افتتاح پروژه های خود حتی در نقاط دور دست و صعب العبور از وجود فرماندار ویژه استمداد کنند؛ ولی چیزی که در این میان برگزاری برنامه ها را برجسته می کند، حواشی برگزاری مراسمات است که می توان به حاشیه هایی چون، افتتاح چندین پروژه متعدد روستایی و متوالی در نقاط مختلف! شهرستان و همینطور بازدیدهای غیر مترقبه از پروژه های عمرانی و دیدارهای سرزده از خانواده معظم شهدا، در مناطق روستایی و دور دست اشاره کرد.

برگزاری و تقرر برنامه های راهسازی، آبرسانی و آبادانی در هفته دولت از سال تولید ملی و حمایت از سرمایه های ایرانی، موجب این شده است تا فرمانداری ویژه تنکابن میزان حس فقدان امکانات در روستاها را از نزدیک لمس و بررسی کنند. حسی که حتی با کفاش های فرماندار مدارا نکرده است.

 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: م . افشار

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب